ALARMANT! Românii consumă mai puțin de un iaurt pe săptămână. RISCĂ să se îmbolnăvească de diabet zaharat
Specialiștii în nutriție atrag atenția că românii se îmbolnăvesc cu bună știință. Aceștia sunt codași la consumul de iaurt, kefir,…
Specialiștii în nutriție atrag atenția că românii se îmbolnăvesc cu bună știință. Aceștia sunt codași la consumul de iaurt, kefir,…